Jdi na obsah Jdi na menu
 


SKVĚLEJ TEAM

8. 5. 2008
Jan Liška 16.12.1974
V letObrazekech 1993 - 1996 studoval taneční konzervatoř Jaroslava Ježka obor scénický tanec. V roce 2005 vystudoval trenérskou školu ČMTO, v roce 2007 porotce ČMTO 1. třídy. Choreografem roku 2004 v ČMTO, Zapsán do encyklopedie Who is Who? v roce 2005. Dosavadní zkušenost: tančil ve Státním souboru písní a tanců. Muzikály: Drákula, Hrabě Monte Cristo, Brouci, Šumař na střeše, Romeo a Julie, Malá mořská víla. Spolupracoval s taneční skupinou UNO Dancers a taneční skupinou Q. Taneční skupinu R.A.K. založil v roce 1992 a v roce 2003 se skupina přejmenovala na Taneční Centrum R.A.K. Beroun. Je choreografem, tanečníkem a jednatelem tohoto sdružení, člen kulturní komise města Berouna.
Mistr republiky jako choreograf: show dance formation, mistr republiky show dance duo a jednotlivec. Více mistr Evropy v malých skupinách a formacích. Finalista mistrovství světa, druhý vícemistr světa ve street show malé skupiny. Spolupracoval s řadou umělců: Helena Vondráčková, Roman Vojtek, Pavel Vítek, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, Naďa Urbánková, Karel Černoch, Leoš Mareš, Sisa Sklovská, Šlapeto, Gábina Goldová, Klára Kolomazníková, Kateřina Brožová, Martin France, Jan Nováková, 4 You, Roxy, J.J. Joganson (Švédsko), FM Factory , Ilona Czáková , Leona Machálková a další. Mezi společnosti patří: Dominátor, Loreal, Jakubisko film, Paegas, Timo, OP Prostějov, Masserati, Pivovar Krušovice, Delvita, Whirlpool, Amfora - Petr Salava, Autosalon Liberec, Autosalon Rakovník, Český rozhlas, Ogilvy, Aplin pro tour, Zepter, a další. Pracoval na TV pořadech: Silvestr TV Nova, ANNO, Dobroty, Novoty, Fotbalista roku, Miss aerobic, Babeta, Český bodyguard, Vabank, Mléčná dráha, Zlatá mříž, Začínáme, Zlatá hokejka, Český slavík, kapka naděje, Studio 6, Zahraniční zkušenosti: působil také v zahraničí. S svou taneční skupinou tančil svojí taneční show na výletních lodích obeplouvajících kolem celé Evropy. Lodě s připravenou show navštívila země Norsko, Německo, Francie, Rusko, Portugalsko, Anglie, ale i Island a mnoho dalších. Taneční skupina spolupracovala s MS ocean Majesty, MS ocean Monarch, MS Delphin. Skupina měla svoji část na turné po Kypru. Působení v České republice: V současné době připravuje choreografie pro zpěvačku Gábinu Goldovou na jejích vystoupeních v Polsku a České republice.


Klára Lišková 30.4.1975
Vystudovala Státní Taneční Konzervatoř v Praze, kterou zakončila absolutoriem. Jako tanečnice pracovala ve Státním souboru písní a tanců, Laterně magice a v Národním Obrazekdivadle v Praze. Spolupracovala od roku 1998 s taneční skupinou Q. V současné době je lektorem tanečního centra R.A.K. Beroun, choreografkou a zástupcem jednatele tanečního sdružení Taneční Centrum R.A.K. Beroun. Navrhuje kostýmy pro naše vystoupení i pro soutěžní choreografie.
Spolupracovala s těmito úmělci: Helena Vondráčková, Roman Vojtek, Pavel Vítek, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, Naďa Urbánková, Karel Černoch, Leoš Mareš, Sisa Sklovská, Šlapeto, Gábina Goldová, Klára Kolomazníková, Kateřina Brožová, Martin France, Jan Nováková, 4 You, Roxy, J.J. Joganson (Švédsko), FM Factory , Ilona Čáková , Leona Machálková a další. Pracovala na TV pořadech: Silvestr TV Nova, ANNO, Dobroty, Novoty, Fotbalista roku, Miss aerobic, Babeta, Český bodyguard, Vabank, Mléčná dráha, Zlatá mříž, Začínáme, Zlatá hokejka, Český slavík, kapka naděje, Studio 6.
Lukáš Krištof 1.12.1989
Začal tančit v 6 letech společenské a latinskoamerické tance. Po čtyřech letech Obrazekpřestoupil do R.A.K. na moderní taneční styly. Kde 4 roky tančil show dance a současné době se věnuje street dance. Se skupinou R.A.K. pracuje pro různé firmy, společnosti a umělce. Např. Zepter, Alpine Pro Tour, Gábina Goldová, TV show a další. Své vědomosti ohledně tance získává na nejrůznějších vzdělávacích seminářích po celé české republice. Dále se vzdělává i jako lektor pod vedením manželů Liškových. Pracuje v R.A.K. od roku 2007 se nejmenší složkou dětí. Jeho taneční zaměření pro práci s dětmi je Hip Hop. S show formacemi se každoročně účastnil Mistrovství Světa, jeho umístění v roce 2004 4. místo na světovém poháru a v roce 2005 6. místo na mistrovství Evropy.

Absolvované taneční workshopy: Lindy Rančákové, B.D.S. Academy, Dante 7, Wahe, Matěje Zvara, Tomáše Simona, GUS, Alan Lemaja.

Michaela Žihlová
Začala tančit již v 5.ti letech. V 7 letech začala tančit podvedením Jana a Kláry ObrazekLiškových. Kde se specializovala na klasický tanec a moderní tancování. Již od mladého věku se zúčastňovala tanečních soutěží v ČMTO a následně i IDO. Pravidelně se zúčastňuje Mistrovství Evropy a Mistrovství světa s vojínkou 4 let kdy studovala Státní Taneční konzervatoř v Praze obor klasický balet . Pod vedením velice kvalitních lektorů. V současné době se věnuje show dance a Hip Hipu. Své nabité dovednosti od roku 2007 uplatňuje jako lektor baletu a Hip Hopu v Tanečním Centru R.A.K. Beroun. Dále se neustále vzdělává na seminářích. Dosavadní zkušenosti: spolupráce se zahraničními choreografy, zkušenost s choreografiemi různých žánrů, vystupování v Národním divadle a Laterně Magice.
Umístění na tanečních soutěžích ČMTO 4. místo na Mistrovství České republiky (choreografie Kočky), 11. místo na Mistrovství Světa (choreografie Kočky) , 2. místo na mistrovství České republiky (choreografie Higashi) 8. místo na Mistrovství České republiky Hip Hop (choreografie Love Story) , 3. místo na Mistrovství České republiky (choreografie Battman).

Kateřina Večeřová
Obrazek Katka se narodila 27. června roku 1989 v Berouně, kde právě čtvrtým rokem studuje Ekonomickou školu. S pohybem začala již v mládí. V posledních letech zjišťuje jak se tanec rozšířil a jak se stále rozvíjí. V TC R.A.K. začala působit už jako malá holka. Tančí show dance, jazz dance, hip hop. Katka již 3. rokem jezdí turné po Polsku, po boku zpěvačky G. Goldové, vystupovala na TV PRIMA v soutěži Miss XXL. Tančila na mnoha firemních akcích, nyní jezdí turné pro Alpine Pro. Od loňské sezóny dostala Katka funkci trenérky. Umístění- držitelka několika titulů Mistrů stř. Čech, 4.násobná vicemistr. ČR, na ME-zaznamenala 4., 6., 9. místo; na MS- 7., 11., 12. místo. Jako trenérka- Mistr stř. Čech, Mistr Čech a 3. místo na MČR.
Sabina Beranová
Obrazek Začala s tancem již ve 4 letech a to s moderním a výrazovým tancem. V 9 letech přestoupila do taneční skupiny R.A.K. kde se tanečně vzdělává do současné doby pod vedením manželů Liškových v oblasti moderních a Jazzových tanců a dále se také samozřejmě vzdělává i ve street disciplínách. Pravidelně se zúčastňuje soutěží ČMTO a i mezinárodních soutěží IDO. Výsledky ze soutěží: 2. Místo Picasovy děti. 2. Místo Rock, 3. Místo Edvard, 2. Místo Higaschi, 3. Místo Batman. Mezinárodní: 4. místo světový pohár 2004, 6. místo ME 2005. Účastní se pravidelně všech tanečních projektů Taneční skupiny R.A.K. po celé české republice. A současně se věnuje vzdělávání na seminářích českých ale i zahraničních lektorů v české republice. Od roku 2006 se věnuje výchově tanečníků ve stylu Hip hop v Tanečním Centru R.A.K.

Bára Hrdličková 17.3.1987
1998 - 2006 vystudovala Gymnázium Joachima Barranda v Berouně. V současné Obrazekdobě studuje Vysokou školu ekonomickou v Praze a Fakultu podnikohospodářskou. Od roku 1997 je členem Taneční skupiny R.A.K. Beroun, kde se postupně vypracovala z tanečníka na lektora a trenéra tanečních stylů show dance a street dance. Od roku 1997 se pravidelně zúčastňuje tanečních soutěží v ČMTO. A na mezinárodních soutěží IDO. Jako lektor se vzdělává pod vedením manželů Liškových a na seminářích po celé české republice. Současné době vede dvě taneční složky v TC R.A.K Beroun kategorie Juniory.
Příležitostná profesionální taneční vystoupení na společenských akcích Umístění v roce 2007 2. Místo na mistrovství české republiky v Show dance formation, 3.Místo na mistrovství české republiky malé formace. Jako choreograf 5. Místo na mistrovství české republiky v kategorii choreografie rekreačního tance.
Petr Ježek
Obrazek lektor, choreograf, porotce, profesionální tanečník
- několikanásobný mistr ČR v breakdance (1994, 1995, 2001, 2002) a mistr ČR
v discodance(1994), ve freestyle (MS semifinalista 1994), electroboogie (ME semifinalista 1995)
- taneční maratony (70h, 100h, 120h) 1. místo 1994 - 1996
- zakladatel projektu CRAZY BREAKERS (1995) a Duo CRAZY BREAKERS
(1997) s Ivetou Wolfovou (několikanásobní mistři DUO breakdance) - nominace ČR na MS B.O.T.Y. 1999 (Hannover)
- zakladatel tanečních skupin KIDZ OF FUNK (2001), CRAZY FUNK STYLERS
(2002) nekolikanásobní mistři ČR v kategorii funk hip-hop, finalisté MS Francie 2002 a Belgie 2005/
Iveta Wolfová
foto Martínek profesionální tanečnice, choreografka, lektorka
Obrazek - mistryně ČR v breakdance 2001
- vítěz pohárové soutěže v kategorii breakdance 2001
- 4. místo B.O.T.Y 2004( 3 ženy a 27 mužů )
- vítěz kat. Breakař roku (soutěž Taneční špička roku 2000-2001)
- 1. místo na tanečním maratonu 1994 / 40h/
- spolupráce s Petrem Ježkem /duo CRAZY BREAKERS/ několikanásobní mistři ČR
breakdance duo (jediný profesionální pár tančící show breakdance v ČR) - spolupráce s taneční skupinou Crazy Funk Stylers /mistři ČR v kategorii funk hip-hop, finalisté MS Francie 2002, Belgie 2005/

TAK TOHLE JSE SKVĚLEJ TEAM


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

spokojenost a uznání

(Elton , 21. 1. 2014 17:06)

Parádní studio.Měl jsem tu čest chvíli ( pár dnů) se zúčestnit menšího nácviku určité sestavy a bylo to parádní.Díky za ten zážitek!

nwm co si o sobě myslíš

(admin, 8. 4. 2010 21:40)

mario enachoaq si myslíš co si

gfgd

(mario enachoaq, 7. 4. 2010 15:06)

jste nejvetsi kreteni co jse mnekdi videl

aaaa

(aaa, 16. 12. 2008 17:21)

ahojky celkem krutý životopisy

Ahoj

(Markét, 17. 5. 2008 0:14)

Ahoj,taky chodíš do RAKa?;)